İl Genel Meclisi Üyeleri Sayın Vali Ahmet Çınar'ı Ziyaret Ettiler
 
 
Zonguldak Valisi Ahmet Çınar’a kutlama ve tanışma ziyaretleri devam ediyor.
Zonguldak İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli ve tüm il genel meclisi üyeleri Vali Ahmet Çınar’ı ziyaret ettiler.
Vali Ahmet çınar ziyarette İl Genel Meclisi üyeleri konuklarıyla tek tek tokalaşarak onlara hoş geldin dedi.
 
 
Vali Ahmet çınar ziyarette İl Genel Meclisi üyeleri konuklarıyla tek tek tokalaşarak onlara hoş geldin dedi.
Ziyarette İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, Vali Ahmet çınar’a il Genel Meclisi olarak köylere yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.
 
KARAVELİ: KÖYLERDE NÜFUS AZALIYOR
380 köye hizmet verdiklerini ve bu köylerin toplum yol uzunluğunu 3660 km olduğunu belirten Necdet karaveli, “Bu yolun yüzde 60’ı asfalt. İnşallah bu yıl sıcak asfalt ta yapılacak” dedi.
İlimizin ekonomik yapısı hakkında konuşan ve göç olması sebebiyle köylerdeki nüfusun azaldığını belirten Necdet Karaveli, tarım OSB projeleri ile göçü tersine çevirmeyi hedefledikleri kaydetti.
 
VALİ ÇINAR: BİZ BİR TAKIMIZ
Vali Ahmet Çınar’da, Biz bir takımıyız” diyerek sözlerine başladı. Vali Çınar, “Para kıymetli kaynak kıt. Bu bütçeyle yapılacak işleri iyi hesaplamalıyız. Tüm köylerin bu bütçede hakkı var. Acil olanı takip etmek boynumuzun borcu” dedi
Bütünşehir konusunda da değerlendirmede bulunan Vali Ahmet Çınar, “Bütün Türkiye’de bir şey konuşuluyor. Eğer kabul edilirse Özel İdareler lağvedilecek. Bu benim bileceğim iş değil ve bize düşen devletimizin kararlarını uygulamak. Hiç kapanmayacak gibi çalışmak” dedi.
 
KARAVELİ: ARAÇ PARKIMIZI YENİLEMEK İSTİYORUZ
Necdet Karaveli’de “Hayırlı olan olur. Biz devletimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Gökgöl mağarası. Devrek bastoncu Çarşısı, Harmankaya Şelalesi, Manolya Park gibi yapıları turizme kazandırma peşindeyiz” dedi
Karaveli ayrıca İl Özel İdare olarak 90-97-model araçlara çalıştıklarını belirterek, araçların yenilenmesi konusunda çalışmalarını devam etiğini kaydetti.
 
Son kez olarak konuşan Vali Ahmet çınar’da,. “Demek ki bu dönüyüm yeni çağa uyarlanma konusunda bin sancı var. bunu biz yapacağız. Nöbet bizde. Niyetimiz iyi gayretimiz samimi olursa hep beraber inşallah yapaarız” dedi
Toplantı ardından basına kapalı olarak devam etti
 
(HABER-ERCAN DEMİR)
Haber Kaynağı : http://www.demirmedya.net/haber/348984/vali-cinar-biz-bir-takimiz-videolu-haber.html